Justin Bieber BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Justin Bieber BG Forum

Justin Bieber BG Forum
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 а3 :) вижте

Go down 
АвторСъобщение
LadyMim

LadyMim


Брой мнения : 2
Join date : 18.11.2009
Age : 26

а3  :) вижте Empty
ПисанеЗаглавие: а3 :) вижте   а3  :) вижте Icon_minitimeПет Ное 20, 2009 3:59 pm

Еей, шлядури аз съм отново тук и не за какво да е, а за да отговоря на обидите от страна на админката Кали, която се мисли за нещо повече от другите.
Цитат :
Внимание, искам всеки да прочете това:

Потребителят mims е БАННАТ за 20 дни (ако се върне, ще последва нов БАН). Причините не е нужно да ги казвам, но:
- Спам и флууд навсякъде из форума.
- Пускане на безсмислени теми БЕЗ позволение на някой Админ (мен, Ал или Чичи) и то тези теми биваха пускани на неподходящите места.
Няма да се занимавам после да разчиствам целият форум (не че досега не правех това), заради такива безмозъчни хора. На 12 години, добре, ама все си мисля, че трябва да има малко повече мозък в главата.

Такааа... бих казала няколко "красиви" думи за майка ти и цялата рода, но ще се сдържа, защото както ти каза съм "безмозъчна" а доколкото знам безмозъчните същества не употребяват чак такива сложни думи. Бих искала да ми отговориш на следните въпроси:
Кои са "безсмислените" ми теми?
Откога трябва да се иска позволение от някой админ, за да се пускат теми?
Къде са "неподходящите места" на темите ми?
махмете раздела Града на Лигавищината! Ако го направите ще сбъркате много, защото в почти всеки форум има такъв раздел:
а3  :) вижте 9E
а3  :) вижте 10T
а3  :) вижте 11r
а3  :) вижте 12d
И мисля, че и този фору трябва да има, но....
Кали, в случая безмозъчните сте ти, Ал и Чичи (колкото и банално да звучи, така си е)!
Цитат :
Админ
И кой, по дяволите ти даде право да пишеш админ с голяма буква?! Та вие за какво се мислите?!
Моля ви не ми махайте бан-а, без това не сиам да се връщам в този * много нецензурирани думички, които нямат място в тази тема* форум. Даже бан-нете и тази регистрация. Изтрийте ми всички мнения и теми, като сте Админи. Това беше от мен. Само да ви кажа, че и този форум ще загине като други Smile
Чаооо!
Върнете се в началото Go down
 
а3 :) вижте
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Justin Bieber BG Forum :: Първа спирка :: За форума-
Идете на: