Justin Bieber BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Justin Bieber BG Forum

Justin Bieber BG Forum
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 НОВИНИ

Go down 
+2
bibito1
Симона
6 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Симона

Симона


Брой мнения : 13
Join date : 25.04.2010
Age : 29
Местожителство : София

НОВИНИ Empty
ПисанеЗаглавие: НОВИНИ   НОВИНИ Icon_minitimeНед Апр 25, 2010 2:55 pm

Сладурът,който кара хиляди тийн сърца да бият по-учестено-Джъстин Бийбър,ще се окаже истинско мамино синче.Джъстин не може без подкрепата на маика си.,,Тя е с мен от самото начало на кариерата ми.благословен съм да я имам.Не знам какво ще правя без нея '',споделя певецът.За радост на всички жадни за любовта му фенки Джъстин е свободен.

Нормално е да не може без маика си.Все пак той е на само 16 години .Не , че казвам ,че е малък.
Върнете се в началото Go down
http://jivotno.com
bibito1




Брой мнения : 3
Join date : 25.04.2010

НОВИНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НОВИНИ   НОВИНИ Icon_minitimeНед Апр 25, 2010 7:11 pm

flower
Върнете се в началото Go down
bibito1




Брой мнения : 3
Join date : 25.04.2010

НОВИНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НОВИНИ   НОВИНИ Icon_minitimeНед Апр 25, 2010 7:12 pm

[ geek
Върнете се в началото Go down
bibito1




Брой мнения : 3
Join date : 25.04.2010

НОВИНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НОВИНИ   НОВИНИ Icon_minitimeНед Апр 25, 2010 7:17 pm

Чао Моми.Трябва да си лягам.Утре ще си чати пак тук.Чао
Върнете се в началото Go down
Симона

Симона


Брой мнения : 13
Join date : 25.04.2010
Age : 29
Местожителство : София

НОВИНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НОВИНИ   НОВИНИ Icon_minitimeНед Апр 25, 2010 7:21 pm

чао No Sad
Върнете се в началото Go down
http://jivotno.com
elito0o

elito0o


Брой мнения : 25
Join date : 18.06.2010

НОВИНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НОВИНИ   НОВИНИ Icon_minitimeСря Юни 23, 2010 6:06 pm

Най - новата песен на Джъстин: Somebody To Love lol! sunny drunken
Върнете се в началото Go down
Love_Justin.Bieber

Love_Justin.Bieber


Брой мнения : 53
Join date : 17.07.2010
Age : 31
Местожителство : Bieber World

НОВИНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НОВИНИ   НОВИНИ Icon_minitimeСъб Юли 17, 2010 12:48 pm

НОВИНИ 519x805


16-годишният певец Джъстин Байбър измести Лейди Гага от първото й място като най-търсена знаменитост в Интернет.

Канадецът се появи под светлината на прожекторите миналата година като навлезе в музикалните чартове по света с дебютния си хит "One Time". Една година по-късно той вече има огромна база от фенове и значителна известност.

Талантът на Байбър бил открит в YouTube от музикални продуценти. Сега той е по-търсен в Интернет от която и да е друга звезда, включително Лейди Гага.

Също така 16-годишното момче е три пъти по-търсено от футболната звезда Дейвид Бекъм.

Видео - http://www.vbox7.com/play:fe29abe0
Върнете се в началото Go down
justin_bieber_fan_99

justin_bieber_fan_99


Брой мнения : 64
Join date : 07.08.2010
Age : 29
Местожителство : Bulgaria Vratsa

НОВИНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НОВИНИ   НОВИНИ Icon_minitimeСъб Авг 07, 2010 5:34 pm

Селена тепърва ще се доказва, но вече е ясно, че притежава качества, необходими на всяка звезда - твърдост и чувство за достойнство.

Наскоро Гомес имала съвместно участие с Джъстин Бийбър и твърдо отказала да свали обувките на високи токове, които смущавали певеца. Селена, която трябвало да изпълни съвместна песен с идола на тийнейджърките, не се съгласила заради неговите комплекси да наруши тоалета си, предполагащ високи обувки.

„Казах му, че нямам намерение да си сменям обувките. Той е нисичък и трябва да свиква с това. А и честно казано, той все още расте", признава Гомес. Вероятно последното изречение е добавено просто от великодушие...
Върнете се в началото Go down
justin_bieber_fan_99

justin_bieber_fan_99


Брой мнения : 64
Join date : 07.08.2010
Age : 29
Местожителство : Bulgaria Vratsa

НОВИНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НОВИНИ   НОВИНИ Icon_minitimeСъб Авг 07, 2010 5:34 pm

Едва на 16 години, Бийбър е едно от големите имена в световната поп музика и е на път да обогати списъка с талантите си.

Мемоарът му Justin Bieber: First Step 2 Forever: My Story ще излезе през октомври тази година. Предвижда се, че книгата ще има огромен успех и ще стане много популярна сред феновете.

Тя ще съдържа непоказвани досега снимки на певеца, любопитна информация, както и кадри зад кулисите от началото на кариерата му до световния му успех.
Върнете се в началото Go down
justin_bieber_fan_99

justin_bieber_fan_99


Брой мнения : 64
Join date : 07.08.2010
Age : 29
Местожителство : Bulgaria Vratsa

НОВИНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НОВИНИ   НОВИНИ Icon_minitimeСъб Авг 07, 2010 5:35 pm

Кинокомпанията Paramount ще заснеме биографичен филм за канадската попзвезда. Лентата все още няма заглавие, но вече са известни някои любопитни подробности.

Режисьор ще е Дейвис Гугенхайм, който през 2007 получи две награди „Оскар" за филма си „Неудобна истина". Разбира се, Бийбър ще се изяви в главната роля на собствения си биографичен филм.

Очевидно Джъстин държи всички да разберат за него и пътя, който е извървял, докато стигне до успеха. През октомври тази година ще излезе книга под заглавието „Джъстин Бийбър. Първи стъпки. Моята история". Автобиографията ще разкаже на феновете на 16-годишния певец за неизвестни факти от живота му и ще разбие някои митове около него. След това ще дойде ред и на животоописанието му на голям екран.

Дали Бийбър не прекалява с нарцисизма?
Върнете се в началото Go down
justin_bieber_fan_99

justin_bieber_fan_99


Брой мнения : 64
Join date : 07.08.2010
Age : 29
Местожителство : Bulgaria Vratsa

НОВИНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НОВИНИ   НОВИНИ Icon_minitimeСъб Авг 07, 2010 5:36 pm

Преди да излезе на сцената тийн звездата Джъстин Бийбър похапва нездравословни храни с много захар. Неговото гориво за добро шоу включва гумени бонбони, пържени картофки и всякакви други сладки неща.

Бийбър изразходва доста енергия по време на всеки концерт. Особено когато е на турне. Така че сам си е решил, че повечко захар ще му свърши по-добра работа, отколкото каквито и да е здравословни храни.

А обожавал пържени картофки, затова по време на дългите турове в различни градове му зареждали кетъринга с огромно количество от тях. Певецът ги поливал с напитки от „Старбъкс". По същите неща си падали и хората от екипа му - танцьорите, музикантите и др.

В момента Бийбър е по средата на голямото си турне My World Tour.
Върнете се в началото Go down
justin_bieber_fan_99

justin_bieber_fan_99


Брой мнения : 64
Join date : 07.08.2010
Age : 29
Местожителство : Bulgaria Vratsa

НОВИНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НОВИНИ   НОВИНИ Icon_minitimeСъб Авг 07, 2010 5:37 pm

Джъстин Бийбър е навсякъде. Пуснеш радиото, той е там. Пуснеш MTV - прелива от него. След като стана ясно, че ще мери сили с Шакил О`Нийл в спортонот риалити на баскетболиста, сега Джъстин ще се отбие за малко в сериала „От местопрестъплението". Канадската поп сензация ще гостува на тв шоу ветеран през есента.

16-годишният изпълнител ще играе Джейсън Маккен в премиерния епизод на 11 сезон.

Героят на Джъстин е проблемен тийнейджър, който трябва да вземе решението, което се отнася до благото на брат му. Разбира се, това го поставя лице в лице с органите на властта. Историята ще има своето продължение по-късно през сезона.

Продуцентите на сериала споделиха, че нямат търение да видят драматичната страна на Бийбър.
Върнете се в началото Go down
justin_bieber_fan_99

justin_bieber_fan_99


Брой мнения : 64
Join date : 07.08.2010
Age : 29
Местожителство : Bulgaria Vratsa

НОВИНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НОВИНИ   НОВИНИ Icon_minitimeСъб Авг 07, 2010 5:38 pm

Тийнейджърът, който се превърна в сензация за света на поп музиката, набира все по-голяма популярност: тълпи от фенки губят ума си по него, а албумите му се радват на рекордни продажби.

Сега изпълнителят на хита Baby ще се изявява като герой на комикс. Животът му ще бъде изобразен в книжка от 32 страници, наречена просто „Слава: Джъстин Бийбър", която ще излезе на пазара през октомври.

Писателката Тара Брекел Утен, която подготвя текста, е убедена, че той не е звезда еднодневка и ще направи нещо значимо в музиката.

До момента като комиксови герои се подвизават още Lady GaGa, Робърт Патинсън, Тейлър Лотнър и Дейвид Бекъм.
Върнете се в началото Go down
justin_bieber_fan_99

justin_bieber_fan_99


Брой мнения : 64
Join date : 07.08.2010
Age : 29
Местожителство : Bulgaria Vratsa

НОВИНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НОВИНИ   НОВИНИ Icon_minitimeСъб Авг 07, 2010 5:38 pm

Джъстин Бийбър едва се сдобил с шофьорска книжка и вече се вози в лъскави лимузини. И то не сам, ами в звездна компания. В понеделник следобед Лос Анжелис беше заслепен от бялото Ламборгини на Бийбър, който самодоволно показваше градския пейзаж на Шон Кингстън.

След като направили едно кръгче на квартала, двата тийн идола спрели да се купят замразено кисело мляко от близка сладкарница.

Най-добрата приятелка на Бийбър-чудесната Селена Гомес, сподели пред списание M Mag, че планира дует с нейното другарче в скоро време.

Макар че все още не е потвърдено, Селена продължава: "Много би ме изкефило това. Той наистина е много зает в момента, защото има турне. Обичам това хлапе толкова много. Той определено е вдъхновение за мен по толкова различни начини. Мисля, че общият ни дует ще е доста забавно нещо!"
Върнете се в началото Go down
justin_bieber_fan_99

justin_bieber_fan_99


Брой мнения : 64
Join date : 07.08.2010
Age : 29
Местожителство : Bulgaria Vratsa

НОВИНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НОВИНИ   НОВИНИ Icon_minitimeСъб Авг 07, 2010 5:38 pm

Преди известно време баскетболната легенда Шакил О`Нийл се преквалифицира в актьор със собствено телевизионно шоу.

„Шакил срещу" се излъчва в ефира на телевизионния гигант ABC. От пресцентъра на мрежата заявиха, че Джъстин Бийбър ще бъде сред гостите, които ще се изправят срещу О`Нийл във втория сезон на неговото състезателно риалити. Най-вероятно Шакил ще смени платната още веднъж и този път ще влезе в ролята на певец. Идията на спаринг шоуто е простичка.
В зависимост от занятието на госта баскетболиста да влиза в кожата на известните хора, които се отбиват в предаването му.

Вторият сезон на „Шакил срещу" ще се съсредоточи върху състезания, които не включват спортни дейности. Чернокожият великан ще мери мускули в кухнята с известната кулинарна тв водеща Рейбъл Рей и ще се тъпче с хотдоци като негов опонент ще бъде Джоуи Честнът - шампионът по надяждане на Щатите.

Баскетболистът е убеден, че ще му се отдаде състезателната част и с хора, които не са спортисти.

И както той самият казва: "Няма по-голямо предизвикателство за мен от мен самия."
Върнете се в началото Go down
justin_bieber_fan_99

justin_bieber_fan_99


Брой мнения : 64
Join date : 07.08.2010
Age : 29
Местожителство : Bulgaria Vratsa

НОВИНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НОВИНИ   НОВИНИ Icon_minitimeСъб Авг 07, 2010 5:39 pm

Вероятно никога няма да познаете кой е най-гледаният клип в You Tube. Водещият клип е гледан над 246 милиона пъти и е на детето чудо Джъстин Бийбър и неговата песен Baby. Това е най-популярният клип в историята на YouTube, съобщи trud.bg, цитирайки Асошиейтед прес.

16-годишният Бийбър надмина досегашния рекорд на поп певицата Lady GaGa и песента й Bad Romance, която бе най-гледаната в последните месеци. Момчето е истинска сензация сред младите тийнейджърки и може би точно там се корени тайната на неговият успех във всички класации.

Джъстин Бийбър изгря на поп сцената миналата година първо с видеоклиповете си в YouTube, а след това и със синглите си One Time и One Less Lonely Girl. Първият му албум постави рекорд с над 130 000 продадени диска в първата седмица на издаването му и официално стана албум №1 в Канада.

Освен това наскоро се разбра, че Бийбър е следващата звезда, чиято история ще бъде разказана в комикс, съобщи Контактмюзик. Книгата ще проследява цялата автобиография на Бийбър и неговото първо турне. Заглавието й ще бъде "Слава: Джъстин Бийбър". Това е поредната книга от серията графични биографии на звезди като Дейвид Бекъм, Тейлър Суифт и Lady GaGa.
Върнете се в началото Go down
justin_bieber_fan_99

justin_bieber_fan_99


Брой мнения : 64
Join date : 07.08.2010
Age : 29
Местожителство : Bulgaria Vratsa

НОВИНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НОВИНИ   НОВИНИ Icon_minitimeСъб Авг 07, 2010 5:39 pm

Според майката на Джъстин Бийбър той дал обет да уважава жените. Както повеляват традициите, 16-годишният певец щял да остане девствен, докато не срещне идеалното за него момиче.

„Той заяви своето желание да остане "чист". Уважава жените и се отнася с респект към тях. Надявам се, че това ще остане валидно", заяви майката на Бийбър Пати. Преди време тийнзвездата заяви, че търси момиче, което няма да се интересува от славата и кариерата му. Защото всъщност той обичал прости занимания и да се забавлява скромно в свободното си време.

„Наистина е трудно да намеря момиче, което ще ме харесва заради самия мен. Трябва да бъда внимателен. Но пък аз в момента съм доста зает, така че сега само се забавлявам, излизам с момичета и не го приемам сериозно", заяви Джъстин.
Върнете се в началото Go down
justin_bieber_fan_99

justin_bieber_fan_99


Брой мнения : 64
Join date : 07.08.2010
Age : 29
Местожителство : Bulgaria Vratsa

НОВИНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НОВИНИ   НОВИНИ Icon_minitimeСъб Авг 07, 2010 5:40 pm

Звездният тийнейджър Джъстин Бийбър отчаяно се опитва да се измъкне от опеката на майка си Пати Молет. Причина за постоянните спорове между майка и син е новият начин на живот на Джъстин.

„Той иска в пълна степен да се наслаждава на всички привилегии, които предлага статуса му на звезда, а Пати напълно обосновано се опитва да го върне на земята",

разказва източник, близък до звездното семейство.

„Джъстин постоянно се оплаква, че майка му прекалено много го контролира. Обича я, но се вбесява, когато тя го третира като дете. Той почувства вкуса на свободата и сега иска все повече", добавя той.

От своя страна Молет не одобрява дружбата на Бийбър с Майли Сайръс и Тейлър Суифт.

Наскоро пък младият певец беше изгонен от киносалон, след като се опитал да влезе на прожекция на филм за възрастни.

В 2 часа през нощта миналата събота Бийбър отишъл на прожекцията на Get Him to the Greek, придружаван от свой телохранител и мениджъра си Скот Браун. Проблемът се състоял в това, че филмът бил забранен за лица под 21 години. Джъстин бил спрян на входа от администратора, който останал непреклонен: „Радваме се да видим Бийбър при нас, но той ще може да гледа тези филми едва след като навърши 21."
Върнете се в началото Go down
justin_bieber_fan_99

justin_bieber_fan_99


Брой мнения : 64
Join date : 07.08.2010
Age : 29
Местожителство : Bulgaria Vratsa

НОВИНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НОВИНИ   НОВИНИ Icon_minitimeСъб Авг 07, 2010 5:40 pm

Набиращият популярност певец беше засечен тази седмица заедно с Майли Сайръс в ресторант. Самият Бийбър отрича да има връзка с младата актриса от „Хана Монтана".

„Просто така се случи", отговаря Джъстин на журналистиката Елън Дженерес, която го попитала наистина ли между тях Майли има нещо повече от приятелство.

„Ако проверите в интеренет, ще видите, че има и други момичета, с които общувам. Но с никоя от тях не се срещам в смисъл на любовна среща, просто се виждаме", обяснява 16-годишният певец.

На въпроса на журналистката относно безупречната прическа на певеца, той отговаря, че отделя на косата си не повече от 5 минути дневно. „Излизам из под душа, суша се - и това е всичко!", казва Джъстин.

Съвсем скоро стана ясно, че въпреки известността, родителите все още контролират живота на Бийбър. Звездата трябва да си е вкъщи не по-късно от 22 часа, а след 22.30 майка му забранява да стой пред компютъра.
Върнете се в началото Go down
justin_bieber_fan_99

justin_bieber_fan_99


Брой мнения : 64
Join date : 07.08.2010
Age : 29
Местожителство : Bulgaria Vratsa

НОВИНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НОВИНИ   НОВИНИ Icon_minitimeСъб Авг 07, 2010 5:41 pm

Славата на Джъстин Бийбър не само расте главоломно, тя расте направо застрашително. Феновете му вече стават опасни за него, за себе си и за... неговата майка. В страната, в която има повече овце, отколкото хора, луди по тийн звездата момичета и момчета, стъпкаха майката на Джъстин.

Само дни след като беше принуден да отложи концерта си в Австралия и момичета влязоха в болница с наранявания, фенове на Джъстин направиха неприятна сцена и на летишето в Оукланд, Нова Зеландия. За това звездата веднага се оплака и в любимия Twitter. „Аз съм най-опасното създание тук. Летището беше полудяло. Не съм щастлив, че някой ми открадна шапката и силно блъснаха майка ми. Стига хора!" - призова момчето. След това лично майка му пък Пати Малет му отговори в Twitter: „Благодаря ти за подкрепата! Добре съм."

Джъстин искал да подпише автографи на желаещите в лудата тълпа, но бил направо отнесен от охраната, която искала да предотврати и други инциденти. Затова той също туитна по-късно: „Искам да давам автографи и да се снимам с феновете си, но ако сте толкова груби, охраната няма да ми позволи. Нека сме по-внимателни и да се забавляваме" - призова тийн чудото.

В Нова Зеландия до сега Джъстин се е насладил и на още едно екстремино преживяване, скачане с бънджи от мост. Това също е публикувано, къде мислите, в Twitter - а му.
Върнете се в началото Go down
justin_bieber_fan_99

justin_bieber_fan_99


Брой мнения : 64
Join date : 07.08.2010
Age : 29
Местожителство : Bulgaria Vratsa

НОВИНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НОВИНИ   НОВИНИ Icon_minitimeСъб Авг 07, 2010 5:41 pm

16-годишният идол на тийнейджърите Джъстин Бийбър смята себе си за нещо повече от поп звездите на дисни, като например Майли Сайърс и Jonas Brothers. Според младия изпълнител факта, че не е минал по утъпканата дисни пътечка, го издига в очите на известните рапъри.

Бийбър смята, че е различен, понеже кариерата му не е започнала от проект на Дисни, а с кавърверсии на рап хитове, които майка му по-късно пуска в YouTube. Един от тези кавъри стига до популярния рапър Ъшър, което дава тласък в кариерата на Джъстин.
По-късно звездата на черната музика Lil Wayne включва младия изпълнител в последния си албум, а друг популярен рапър, Ludacris, записва с него дует на песента Baby.

„Обожавам хип-хопа - казва Бийбър в интервю за MTV. - И съм много радостен, когато си сътруднича със звезди на черната музика. Те работят с мен, понеже не съм дисни звезда. Аз не съм банален, сълзлив и наивен тийнейджърски кумир. Имам свой стил и те го усещат!"

За свой кумир младият певец смята Джъстин Тимбърлейк, който също започва кариерата като тийнейджърска попзвезда, но после се свързва с известни рапъри и хип-хоп продуценти. Под тяхно влияние Тимбърлейк променя музиката и имиджа си и излиза от рамката на младежката попкултура. Дали Бийбър ще съумее да стане новият Джъстин Тимбърлейк?
Върнете се в началото Go down
justin_bieber_fan_99

justin_bieber_fan_99


Брой мнения : 64
Join date : 07.08.2010
Age : 29
Местожителство : Bulgaria Vratsa

НОВИНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НОВИНИ   НОВИНИ Icon_minitimeСъб Авг 07, 2010 5:42 pm

Той покори сърцата на милиони момичета по света! Световноизвестни звезди го обсипват с похвали! А допреди няколко месеца Джъстин Бийбър бе никому познат.
Всичко започва преди 2 години. В една семейна къща, в една детска стая, са закачени плакати на Бард Симпсън и Ту Пак, а пред тях седи едно 13-годишно момче,изпълняващо With You на Chris Brown. Гласът на това момче е толкова нежен, толкова чувствен, че успява да „разтопи" дори малката дигитална камера!

След време в същата къща, в същата стая звъни телефона и Джей Би вдига,за да открие, че на другата линия е Ъшър - 30-годишната звезда,попаднала на клипчетата, които качил самия Джъстин, и всичко се завърта с луда скорост! Тинейджърът подписва договор със звукозаписна компания и сбъдва своята най-голяма мечта - да бъде певец! "Най-щастливия ден в живота ми беше този,в който на телефона чух Ъшър" - казва Джей Би.

Но дори и бързата слава се постига с много труд и напрежение. Джъстин не се оплаква: „В началото беше много странно за мен, но вече всичко е наред. Ако ми трябва почивка си взимам дозата от която се нуждая", споделя той. Освен многобройни фенове по цял свят, Джей Би се радва и на много привърженици сред големите имена на музикалната сцена - Рияна, Пийт Уенц, естествено Ъшър, са само част от новите му приятели. Джъстин Тимбърлейк дори предложи дует на младия си адаш и се очаква да влязат заедно в студио още до края на годината! На това се вика сбъдната мечта - допреди две години обикновено момче, захласващото се по плакати на стените, днес звезда, по чиито плакати се захласват плакатите безчет момичета и момичета по света! Първият албум на сладура излиза на 17 ноември, а новият сингъл Favorite Girl е на пазара от 3 ноември!
Върнете се в началото Go down
justin_bieber_fan_99

justin_bieber_fan_99


Брой мнения : 64
Join date : 07.08.2010
Age : 29
Местожителство : Bulgaria Vratsa

НОВИНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НОВИНИ   НОВИНИ Icon_minitimeСъб Авг 07, 2010 5:42 pm

Под засилена охрана ще пее Джъстин Бийбър на концерта си в Лос Анджелис в Деня на свети Валентин.

Организаторите се страхуват, че прекалено ентусиазираните фенове на 15-годишната попсензация може да предизвикат истински хаос.

Ако си спомняте, през ноември в Ню Йорк беше отменена срещата му с фенове за подписване на автографи върху новия му албум, тъй като охранителите не можаха да се справят с наплива от тийнейджъри, които пищяха от възторг и от любов.

Сега се предприемат всички мерки концертът в холивудския Palladium, билетите за който са вече разпродадени, да мине спокойно и без инциденти.
Върнете се в началото Go down
justin_bieber_fan_99

justin_bieber_fan_99


Брой мнения : 64
Join date : 07.08.2010
Age : 29
Местожителство : Bulgaria Vratsa

НОВИНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НОВИНИ   НОВИНИ Icon_minitimeСъб Авг 07, 2010 5:43 pm

Ако все още не мислите, че Джъстин Бийбър е най - сладкият тийн изпълнител, време е да промените мнението си. Ако се чудите къде е прекарал деня на влюбените 15-годишният тийнейджър, ще се изненадате много като разберете плановете му за големия ден.

"Има един човек, на когото изпращам цветя и това е майка ми," разкри Джъстин пред New York Post. „Тя е с мен от самото начало на кариерата ми. Благословен съм да я имам", добавя сладурът. За радост на фенките си, Бийбър все още няма гадже.

Разбира се, харесва разни мацки, но те са прекалено големи за него. „Например харесвам Бионсе, но тя е омъжена. Единственото което мога да направя е да застрелям съпруга й. На наградите „Грами" тръгвам да я прегръщам и Jay-Z ми казва: Внимавай приятелче," смее се Джъстин.
Върнете се в началото Go down
justin_bieber_fan_99

justin_bieber_fan_99


Брой мнения : 64
Join date : 07.08.2010
Age : 29
Местожителство : Bulgaria Vratsa

НОВИНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НОВИНИ   НОВИНИ Icon_minitimeСъб Авг 07, 2010 5:44 pm

През последните няколко години Джъстин Бийбър съвсем заслужено се открои сред най-популярните лица на поп музиката в световен мащаб. Хитовете му с лекота превземат световните класации, клиповете му достигат истински рекорди по посещаемост, канен е в най-рейтинговите медии и присъства на най-актуалните събития по целия свят.

Джъстин Дрю Бийбър е канадски поп певец, роден на 1 март 1994г. в Онтарио. От съвсем малък той е развива голямо влезение към музиката и дава сериозни сигнали, че един ден ще стане истинска звезда. Умее да вири на барабани, китара, пиано и тромпет. Стартът в музикалната му кариера е поставен, когато Джъстин е едва 12-годишен и е избран да участва в шоу за таланти в родния си град.

В края на 2007г. Джъстин и майка му решават да качат негови клипове в YouTube, за да могат да го гледат семейството и приятелите му, които нямат възможност да присъстват на изпълненията му на живо. В репертоара му са включени песни на Ъшър, Стиви Уондър, Ни-Йо, Джъстин Тимбърлейк и Майкъл Джексън. За съвсем кратко време младият певец достига сериозна популярност дори и извън пределите на родната Канада.

За щастие, един от клиповете на Джъстин попада пред очите на продуцента Скутър Браун, който незабавно се свързва с детето-чудо. Двамата заминават за Атланта, Джорджия, където се срещат с Ъшър. Срещата между двамата е съдбпвна, защото седмица по-късно Джъстин се явява на прослушване за звукозаписния гигант Айлънд Рекърдс. През октомври 2008 г. Джъстин подписва своя първи договор и смело навлиза в света на големия шоубизнес.

Дебютният албум на талантливия Бийбър - Мy World - излиза през ноември 2009г. One Time е първият сингъл от него, който още с дебюта си моментално достига 12-то място в канадската класация на Билборд Hot 100. Парчето е записано със специалното участие на Ъшър като гост музикант. Сингълът постига истински рекорд, като става платинен в Канада само три седмици след пускането си!

Почти половин година след като направи истински фурор сред феновете по цял свят, 16-годишната поп звезда пусна официално първия си албум My World. Младият певец буквално взриви класацията Billboard Hot 100 Top 40 с цели четири свои хита - One Time, One Less Lonely Girl, Love Me и Favorite Girl.

Албумът постави истински рекорд с над 130 000 продадени диска още в първата седмица на издаването му и официално стана албум #1 в Канада. В допълнение към четирите хит сингъла, My World съдържа още няколко топ композиции, написани от самия Джъстин, групите The-Dream, Tricky Stewart и Midi-Mafia, а в парчето First Dance специален гост-музикант е ар-енд-би звездата Usher.

Джъстин Бийбър е първият соло артист в историятя на Billboard Hot 100 който влиза в класацията с 4 песни от дебютния си албум още преди официалното му издаване. Хитът „Baby", със специалното участие на Лудакрис влиза на 5то място в класацията Hot 100, а видеото към парчето доректно се изстреля на първа позиция в iTunes.

От есента на 2009г., Джъстин е обожаван от медиите и активно присъства в най-хитовите телевизионни предавания, радиостанции и уебсайтове. Той е сециален гост в две последователни предавания на Good Morning America по американската телевизия АВС, участва в Nickelodeon's True Jackson, Access Hollywood и младежкото предаване на CNN Young People Who Rock.

През декември 2009г. Бийбър изпълни песента на Стиви Уондър Someday at Christmas лично пред американския президент Барак Обама и първата дама Мишел Обама. Церемонията се състоя малко преди Коледа в Белия дом и беше излъчена по телевизията в подкрепа на Националния медицински център за деца, болни от рак.

На 31 януари тази година Джъстин заедно с поп звездата Ke$ha окуражават зрителите и публиката да гласуват за Bon Jovi на 52-рите годишни награди Грами. Той е поканен да участва в записите на римейка на супер хита We Are The World по случай 25 години от издаването на легендарната песен. Бийбър пее уводната партия в парчето, която в оригиналната версия е изпълнявана от Лаъйнъл Ричи. Новата версия на хита е посветена на пострадалите от разрушителното земетресение в Хаити.

Сладурът, който кара хиляди тийн сърца да бият по-учестено - Джъстин Бийбър, ще се окаже истинско мамино синче. Джъстин не може без подкрепата на майка си. „Тя е с мен от самото начало на кариерата ми. Благословен съм да я имам. Не знам какво ще правя без нея", споделя певецът. За радост на всички жадни за любовта му фенки Джъстин е свободен.

Джъстин харесва различен тип мацки, но те са прекалено големи за него. „Например харесвам Бионсе, но тя е омъжена. Единственото което мога да направя е да застрелям съпруга й. На наградите „Грами" тръгвам да я прегръщам и Jay-Z ми казва: Внимавай приятелче," смее се Джъстин.

Въпреки огромното внимание към него от страна на по-нежната половина от човечеството Джъстин признава, че не е излизал на среща вече три години... А това, което забелязва първо у момичетата е, „хубавите очи и усмивка". „И да ме кара да се смея, добавя Бийбър - защото всеки обича да се смее."

Концертът на Джъстин в Лос Анджелис в Деня на свети Валентин се състоя под засилена охрана. Организаторите се страхуват, че прекалено ентусиазираните фенове на 15-годишната попсензация може да предизвикат истински хаос. През ноември в Ню Йорк беше отменена срещата му с фенове за подписване на автографи, тъй като охранителите не можаха да се справят с наплива от тийнейджъри, които пищяха от възторг и любов.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





НОВИНИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НОВИНИ   НОВИНИ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
НОВИНИ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Новини и спойлери

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Justin Bieber BG Forum :: За Джъстин :: Новини-
Идете на: